باربری اتوبار اسباب کشی -> روشهای ساده برای اسباب کشی سریع و کم تلفات و راحت

عنوان صفحه

اسلاید شو

http://banner.باربری-اتوبار-اسباب-کشی.com/b-kihanbar.jpg اتوبار ساحل-حمل اثاثیه در رامسر و تنکابن

http://banner.باربری-اتوبار-اسباب-کشی.com/takhti-bar.jpg  باربری و اتوبار نگین چالوس و نوشهر

اتوبارهای گیلان
باربری و اتوبارهای گیلان
اتوبارهای مازندران
باربری و اتوبارهای مازندران
ورود اعضاء
قرعه کشی ویژه

http://banner.باربری-اتوبار-اسباب-کشی.com/jahan-ads.jpg

پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

روشهای ساده برای اسباب کشی سریع و کم تلفات و راحت

نمایش جزئیات
عنوان : روشهای ساده برای اسباب کشی سریع و کم تلفات و راحت
تاریخ ثبت : ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶ و ۴۴ دقیقه

حمل اثاثیه و اسباب کشی راحت و بدون دردسر
سه روش مفید برای شروع اسباب کشی

اسباب کشی

1: از اسباب کشی هراسی نداشته باشید

نباید هراسان باشید و ترس بخودتون راه ندید ، بنابراین با اعتماد بنفس کامل کار خود را آغاز کنید. لیستی که در آن وسایل و ابزار مورد نیاز برای جمع آوری و بسته بندی وسایل از قبیل جعبه مخصوص اسباب کشی و چسب و روزنامه و ضربه گیر پلاستیکی و لوازم مورد نیاز تهیه نمایید.

قطعا وجود چنین لیستی در افزایش سرعت شما در عملیات بسته بندی بسیار کارآمد خواهد بود. اینکه لیستی کامل و جامع ترتیب دهید به شما کمک می کند

 تا ذهن خود را مدیریت کرده و دقیقا بدانید که به دنبال چه چیزهایی هستید؛ بنابراین خیال راحت تری نیز خواهید داشت.

باربری - حمل اثاثیه - اتوبار - اسباب کشی

2: وسایل خود را تمیز کنید.

بعد از تهیه کردن لیست از وسایل و کارهایی که به آنها احتیاج دارید، نوبت به تمیز کردن وسایل و لوازم می رسد. از تمام وسایل اضافه، قبل از بسته بندی کردن آنها خلاص شوید! کیسه زباله ای به دست بگیرید و در تمام خانه بچرخید و از شر تمام وسایلی که به آنها احتیاجی ندارید راحت شوید. . به این نکته هم دقت کنید که باید حواستان باشد که بع

د از انجام این کار، هیچ وسیله ای ناقص نماند.

اسباب کشی

 

3: جداسازی و دسته بندی لوازم شکستنی

 

لوازم و ظروف شکستنی در کابینت آشپزخانه احتیاج به توجه بیشتری دارند، تا حدی که توصیه می کنیم کار بسته بندی خود را از این قسمت آغاز کنید. با این کار یک تیر و چند نشان زده اید، علاوه بر اینکه سامان و ترتیبی به کار خود می دهید و مانع شکستن ظروف می شوید از صرف هزینه های اضافی در این خصوص نیز جلوگیری نموده اید.

برای جلوگیری از ضربه به جعبه های ظروف شکستنی خود، از حوله های بزرگ استفاده کرده و آنها را در کف و دیواره های جعبه قرار دهید. بعد از آن هم می توانید از یک لباس یا حوله دیگری بر روی ظروف در جعبه استفاده نمایید.

اسباب کشی

 

نکات کوتاه و مفید برای یک اسباب کشی بی دردسر

1. در حین بسته بندی اسباب خانه برای باربری ، بر روی هر جعبه اسم محل آن و محتویاتش را بنویسید و بر روی آن بچسبانید .

2. اگر تعدادی برای کمک دارید پس هر شخص را مسئول یک قسمت از خانه کنید اما در صورتیکه خودتان به تنهایی باید اسباب را جمع آوری کنید بهتر است تا زمانی که بسته بندی اسباب یک اتاق یا بخشی از خانه تمام نشده است به سراغ جای دیگری نروید.

 

3. یک نکته بسیار مهم که اغلب به آن توجهی نمیشود این است :در زمان جابجایی وسایل، فردی را در منزل جدید مسئول کنید تا کارگرها را راهنمایی کند برای اینکه وسایل هر قسمت را تا جایی که امکان دارد بر اساس نام روی جعبه ها در محل مشخص خود قرار دهد.

4. در خانه جدید هم هر قسمت را به شخصی بسپارید .

5. هر فرد را مسئول چیدن وسایل شخصی خودش کنید تا آن ها را به سلیقه خود بچیند.

6. هرگز قبل از مشخص کردن جای وسایل، آن ها را باز نکنید چرا که این کار باعث می شود نظم مورد نظرتان اجرایی نشود و وسایل سرجایشان قرار نگیرد.

 

7. لوازم یا لباس های آویز مربوط به کمدها را سریع آویزان کنید.

8. با قراردادن وسایل بزرگ مانند مبلمان و بوفه در گوشه ها از بهم ریختگی محیط خانه جلوگیری کنید و در نهایت بر اساس فضای باقیمانده به بهترین شکل ممکن آن ها را بچینید. 

نکات کلیدی مهم در اسباب کشی منازل

1: لوله کردن لباس ها

 با این کار کلی فضای بیشتر در هر بسته در اختیار خواهید داشت. در ضمن در خرید کارتن خالی هم کلی صرفه جویی می شود و از همه مهم تر بار کمتری جابجا می کنید چون تعداد کارتن ها حتما کمتر می شود.

2: رتبه بندی برای وسایل و لوازم در اسباب کشی

مطمئن باشید نمی شود همه کارتن ها و بسته ها را یک روزه بازکنید. بنابراین این موضوع مهم را حتما در هنگام بسته بندی اثاثیه به خاطر داشته باشید و همه چیز را اولویت بندی کنید. مثلا روی کارتن هایی که ملزومات درجه یک زندگی تان در آن است، بزرگ بنویسید "اول باز شود" چیزهایی که مربوط به خوراکی و استراحت می شود. 

3: خرید به اندازه وسایل اسباب کشی

شما جدا می توانید از لباس ها و پارچه ها و ملحفه ها در پیچیدن شکستنی ها و عتیقه ها استفاده کنید و در مصرف پلاستیک حباب دار کلی صرفه جویی کنید. اسباب کشی خودش کلی هزینه اصلی و جدی دارد که لازم باشد در مصرف این جور چیزها کمی خساست به خرج بدهید.

4: هیچ جایی خالی نماند.
برخی از وسایل خانه فرمهای عجیب و غریبی دارند که اصلا رادست نیستند. مثلا یک گلدان کمر باریک شییشه ای را در نظربگیرید که موقع خریدنش عمرا به بسته بندی و اسباب کشی فکرکرده باشد. حالا نگران نباشید راه حل جابجایی این وسایل این است که اول حسابی با پارچه بپیچیدشان و بعد اینکه می شود تو و بیرون و اطراف این وسایل را با خرده ریزها و چیزهای ریزه میزه پرکرد.